דלג על Banners
Banners
אוצר מאכלי העדות דיגיטלי
מתכונים
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
חיפוש
 
דלג על בר ימני
בר ימני
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

דלג על עגלת קניות
עגלת קניות

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.
דלג על סקר
סקר

סקר

אחרי החגים כבר פה. חזרתם לבשל בריא?
 
דלג על Banners
Banners

מתכונים | בישול – על השולחן - עמוד הבית

אקולוקו - עולם וירטואלי ירוק לילדים
Bookmark and Share


אקולוקו הוא עולם וירטואלי ירוק וחינוכי לילדים בגילאי 7-14 המשלב חברים, משחקים והרפתקאות עם ערכים סביבתיים וחברתיים. עשרות אלפי הילדים שנרשמו לאתר מהווים את תנועת הנוער הוירטואלית הגדולה בעולם. אקולוקו מאפשר לילדים להיפגש, לשחק, ולצאת ולהרפתקאות משותפות, כשייחודו מעורבות חברתית ואישית של הילד בתחומי איכות הסביבה.

באקולוקו כל ילד הינו גיבור בסיפור המעשה שלו, ויש ביכולתו להשפיע על עתיד העולם. היות והילדים נחשפים לתכנים עשירים בערכים המעודדים אחראיות ומעורבות חברתית, האתר זוכה לביקורות חיוביות רבות מצד ההורים. בעולם יוצרים לעצמם הילדים דמויות אישיות ומקיימים אינטראקציה עם ילדים אחרים מכל רחבי העולם, תוך ספיגת תכנים אקולוגיים.

ערכי הליבה של אקולוקו הם שמירה על פרטיותם ובטיחותם של הילדים. האתר נטול חומר פרסומי וצוות האתר, המורכב מאנשי חינוך ומדע, נוקט שורה ארוכה של אמצעים המשלבים יכולות טכנולוגיות, ניטור מתמשך של האתר ובעיקר חינוך של הילדים בכדי לוודא שערכים אלו נשמרים. אין אפשרות ל"שיחה פרטית", כל שיחה היא פומבית ונצפית, מקשי הספרות נוטרלו כדי להקשות על הילדים לחשוף פרטים מזהים, "מסננת" ממוחשבת מסננת מראש קללות ומילים שעשויות לפגוע בילדים או בבטחונם. משגיחים עובדי אקולוקו מסתובבים במסווה בעולם בכל שעות הגלישה ודואגים לביטחון הילדים והרגשתם הטובה.  צוות של מאות ילדים התנדבו לעזור לילדים חדשים ולעזור לשמור על חוקי העולם. ילדים אלה נקראים "סיירים" והם מדווחים למנהלים ולצוות התמיכה הקהילתית של אקולוקו באופן יום יומי.

כל ילד יכול להירשם לאקולוקו בחינם ולקבל את חבילת התוכן הבסיסית, הכוללת את עולם הג'ונגל, עולם המדבר, עשרות משחקים ומאות משימות והרפתקאות. לילדי אקולוקו אפשרות להפוך גם ל"חלוצים". ילד שהפך ל"חלוץ" מקבל חבילת תכנים נוספת ויכולות מיוחדות לדמות שלו. ניתן לרכוש חבילות "חלוץ" באתר עצמו או בכל אחד מסניפי סטימצקי.

אקולוקו הוקם בשנת 2008 ע"י גיא ספירא וגל דרום, שני יזמים מתחום ההייטק, עם חזון להפוך להיות תנועת הנוער של העתיד ולשלב פעולות מן העולם הוירטואלי בעולם האמיתי. אקולוקו הוכתר לאחד משלושת הסטארטאפים המבטיחים לשנת 2010, והפורמט נמכר למדינות באירופה.

היכנסו לעולם הוירטואלי של אקולוקו

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
דלג על כניסה לחברים רשומים
כניסה לחברים רשומים

כניסה לחברים רשומים

 
 
דלג על מבזקים
מבזקים

מבזקים

עצור
חדש על מדך הספרים הדיגיטלי
"אוצר מאכלי העדות" מבית על השולחן במהדורה לטאבלטים וסמארטפונים
הדור הבא של כוכבי המטבח בישראל
פרויקט מיוחד בשיתוף יקב רמת הגולן
בואו לעבוד איתנו!
ל"על השולחן" דרוש\ה איש \ אשת טלמרקטינג לחצי משרה
קהילת על השולחן
בלוגים
פורומים – הודעות אחרונות
מסעדה ירושלמית, עממית שתכניס ... - benyak, פורום ביקורת מסעדות
מסעדות מומלצות ברוטשילד - dafnawe, פורום ביקורת מסעדות
מסעדת גרקו (מסעדה ... - תמי, פורום ביקורת מסעדות
מתכוני גולשים

דלג על Banners
Banners
גשור
דרונט בניית אתרים
© Daronet LTD. דלג על bottom bar
bottom bar
עבור לתוכן העמוד

מתכונים | על השולחן בפייסבוק | שפים |שפים בפייסבוק | JANNA GUR brings you the taste of Israel