דלג על Banners
Banners
מכירת חנוכה
מתכונים
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
חיפוש
 
דלג על בר ימני
בר ימני
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

מתכונים פופולרים
דלג על Banners
Banners

מתכונים | בישול – על השולחן - עמוד הבית

קהילת על השולחן

האזור של יעל ישראל

יעל ישראל סופרת, עורכת ספרותית, מבקרת ספרות וקולנוע ומנחת סדנאות כתיבה. בעבר הייתי גם מבקרת מסעדות במשך שנתיים בעיתון "על המשמר" ז"ל. מבשלת, וגם קוראת וכותבת על אוכל. בעלת בלוג ב"על השולחן" מאז שנת 2006.
קבל הודעה על עדכונים בבלוג

 
 

יעל ישראל עושה אוכל - הבלוג של יעל ישראל

גיברת, אין ביצת עין במשלוחים!

Bookmark and Share

בעבר כתבתי כאן ביקורת חמה על ההמבורגרים של "בלק בר בורגר" במשלוח. הם הגיעו עסיסיים וטובים, ובכלל, הורגשה יד מכוונת ועיין צופייה על מה שיוצא מהמטבח למשלוח.


 אבל כנראה שמאז, השתן עלה שם לראשו הקירח של מישהו... לאחרונה הזמנו מהם, ונפלו פנינו, תרתי משמע.  


 הזמנו שני המבורגרים של בשר פיקנייה, שלדברי המוקדנית זהו בשר מיוחד ואיכותי, אבל אנחנו לא הרגשנו שום ייחודיות בבשר. טעמם של ההמבורגרים מבשר הפיקנייה היה זהה להמבורגרים הרגילים שאנו מזמינים בדרך כלל, למרות שהם יקרים יותר (55 ₪). תלונה נוספת: הזמנו אחד בדרגת צלייה של מדיום והשני בדרגת וול דאן, אבל המדיום הגיע וול דאן, והוול דאן הגיע שרוף!  


המוקדנית טענה בעקשנות שאי אפשר להזמין ביצת עין במשלוחים, למרות שבעבר כבר הזמנו ביצת עין על ההמבורגר שלנו (ככה אנחנו הכי אוהבים אותו), מה גם שבתפריט המשלוחים מצוין במפורש שניתן להזמין ביצת עין. אבל המוקדנית האנטיפטית בשלה: "גיברת, אין ביצת עין במשלוחים!" 


 אי לכך התפשרתי ולקחתי חזה אווז על הפלנצ'ה, והתוצאה היתה כמה דבלולים מדכאים של חזה אווז במחיר מופקע של 13 ₪, שבנוסף, לא התעכלו לי שעות ארוכות. 


 לראשונות לקחנו את ההום פרייז ברוטב הבית שנשאר טעים כרגיל, ומנת כיסוני בצק פריך ממולאים בתבשיל בקר, שמוגדרים כ"גזעיים ביותר", אך התגלו כלא יותר מאמפנדס סתמיים. המילוי "המיוחד" לא הוסיף ולא גרע דבר. בזבוז של 35 ₪ על בצק דחוס ומילוי תפל. 


 חקרתי את המוקדנית הזעופה בדבר קינוחים, והיא העלתה שורה מייגעת של קינוחים לא מפתים, מתוכם התפשרתי על קראנץ' אגוזים עם מוס. אבל בקינוח שהגיע לא היו מעולם אגוזים, אלא אם כן הטבח בלע אותם לפני שהכין את שכבת הבסיס הדוחה העשויה מביסקוויטים ישנים, ועליה שני מוסים תפלים בטעמי שוקולד וחלבה. קינוח כה ירוד, שרובו הושלך לאשפה.  


 בקיצור, "בלק בר בורגר" מפשלת במשלוחים. לא שמים לב לדרגות הצלייה של ההמבורגרים, שולחים לך קינוח אחר מזה שהוזמן, והשירות לא מקצועי, עלוב ומקומם.  


 מסקנה: קירח יקירי, להשתפר, ומיד! 


 

25/04/2012 12:47:12 | 1794 צפיות | 0 תגובות | הוספת תגובה
קהילת על השולחן
המתכון של הפנקייק מצויין - kan, פורום אוכל ומתכונים
מה הסיבה שעוגת שמרים תצא דחוסה ... - ela, פורום האפייה
מה הסיבה שעוגת שמרים תצא דחוסה ... - ela, פורום האפייה

דלג על Banners
Banners
מנוי לשנה
פודי צדדי
דרונט בניית אתרים
© Daronet LTD. דלג על bottom bar
bottom bar
עבור לתוכן העמוד

מתכונים | על השולחן בפייסבוק | שפים |שפים בפייסבוק | JANNA GUR brings you the taste of Israel