חיפוש מתקדם

אישה אישה – מנות בהשראת נשים מעוררות השראה

בין התאריכים 2017\03\8-15 יגישו חמש שפיות בכירות מנה עם בירה בהשראת חמש נשים מעוררות השראה. כל מנה תספר את סיפורה של אותה אישה חזקה, שבהשראתה נבנתה המנה ותוגש לצג בירה טובורג שתתואם למנה. כל ההכנסות ממנות אלו ובירת טובורג שתוגש איתן יוקדשו לארגון "סלעית" המסייע לנשים לצאת ממעגל הזנות.

מסעדת אואזיס – שף רימה אולברה, תגיש מנה בהשראת דורותי פרקר, משוררת, סופרת וסאטיריקנית אמריקאית, שהייתה ידועה בחיבתה לתענוגות החיים ולאלכוהול.
“המנה הזו נוצרה בהשראת דמותה והלוואי ויכולתי להכין אותה בעבורה ולבלות עימה לילה שלם של שיחות תוך כדי שתיית אלכוהול”
המנה שתוגש תייצג, הוללות ושמחה , אשר באה לכפות על מלנכוליה עמוקה: תפוחי אדמה קטנטנים פריכים ממולאים בקרם פרש עם וורמוט, קוויאר טוביקו, וג’לי ג’ין מרטיני.

oasis_650

מסעדת נח – שף עינב ברמן, תגיש מנה בהשראת אורסולה לה גווין, סופרת מדע בדיוני ופנטזיה.
“אורסולה לה גווין מהווה לי השראה למרות שמעולם לא פגשתי בה, הינה אחת הנשים החשובות בחיי. היא מקורית באופן יוצא דופן ובשבילי, בשנות נעורי, היא הייתה אלוהים”
המנה שתוגש תייצג מורכבות של נפש ונפתולים לצד נחמה: יריעת פסטה גזר עם ראש קלמרי בגריל, עדשים שחורות, ריבת עגבניות וסלסה וורדה.

noah_650

מסעדת אוזריה – שף אביבית פריאל, תגיש מנה בהשראת רוזה פארקס, האשה שהובילה לביטול מדיניות ההפרדה הגזעית באוטובוסים
“רוזה פארקס, היא דמות להערצה עבורי. אישה חזקה שלא מפחדת לעמוד לשבת במקרה הזה על העקרונות שלה”
המנה שתוגש, תייצג אומץ, השראה וחוזק: סביצ’ה שרימפס עם ג’מבאלאייה, אבוקדו וכוסברה.

ozaria_650

מסעדת ננוצ’קה – ננה שרייר, תגיש מנה בהשראת טל גלבוע ואורי שביט, 2 נשים אמיצות שהובילו לשינוי תפיסה חברתית בנוגע לזכויות בעלי החיים ואקטיביזם טבעוני
“אני בחרתי בשתי נשים חזקות אורי שביט וטל גלבוע אמיצות שלא פוחדות להגיד את מה שלא נעים לשמוע ולהפוך לאנשים את החיים מקצה לקצה בשביל צדק וחמלה”
המנה שתוגש תייצג את הצד הצבעוני והקראנצ’י שיש לעולם הטבעונות להציע: המנה היא שילוב של 2 הפרודוקטיבי האהובים על השפית, סלק וגבינת קשיו

nanuchka_650

מסעדת אסיה – שף לילך תגיש מנה בהשראת וירגי’ניה וולף, סופרת, שהיוותה השראה ודוגמא לפריצת גבולות ומוסכמות חברתיות
“ההשראה שלי היא וירג’יניה וולף ובעיקר המסה חדר משלך. לפני כמה שנים אחותי קנתה לי את הספר וזו הייתה נקודת מפנה בדרך שבה בחרתי לנהל את חיי. מאותו הרגע הבנתי שאני יוצרת לעצמי את המציאות ודואגת ליצור לי מערכת תמיכה מאפשרת שתיתן לי את החופש ליצור”.
המנה שתוגש, תייצג אומץ חופש ושאיפה: לחמניות רכות בציפוי פריך ממולאות צוואר מפורק

asia_650

תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *