חיפוש מתקדם

גלנליווט פאונדרס ריזרב – מהדורת מחווה למייסד

סינגל מאלט חדש בישראל מבית גלנליווט: גלנליווט פאונדרס ריזרבס, אשר נוצר כמחווה אולטימטיבית למייסד גלנליווט, ג'ורג' סמית', ולחזונו המקורי לייצר את וויסקי הסינגל מאלט החלק והמדויק ביותר

גלנליווט פאונדרס ריזרב - מהדורת מחווה למייסד

סינגל מאלט (Single Malt) הוא וויסקי העשוי מלתת שעורה בלבד ומיוצר במזקקה יחידה בזיקוק דודי בלבד. זאת, בניגוד לבלנדים שונים של ויסקי. בשנים האחרונות עולה הפופולאריות של הסינגל מאלטים ומתברר שגם בישראל. “טמפו” משיקה עכשיו סינגל מאלט חדש מבית גלנליווט: “גלנליווט פאונדרס ריזרבס” אשר נוצר כמחווה אולטימטיבית למייסד גלנליווט, ג’ורג’ סמית’, ולחזונו המקורי לייצר את וויסקי הסינגל מאלט החלק והמדויק ביותר.

הסינגל מאלט החדש מוגש בתוך בקבוק זכוכית שקוף, שמדגיש את גווני הזהב הבהיר המושכים של המשקה. האריזה הינה בצבע כחול ג’ורג’יאני רענן ובמראה קלאסי-עכשווי. הסמל החדש של גלנליווט, המציג גשר מרכבות שחוצה את נהר הליווט, מופיע על החותמת במרכז הבקבוק ועל קופסאת הקרטון, בצירוף חתימתו של ג’ורג’ סמית’ שמובלטת בחזית הקופסא כמאפיין ייחודי על מדף המשקאות.
גלנליווט, נוסד על ידי ג’ורג’ סמית בשנת 1824, והוא הסינגל מאלט הסקוטי המקורי. כיום, גלנליווט הינו הסינגל מאלט הסקוטי הנמכר ביותר בעולם, וכמובן מוביל הקטגוריה בארצות הברית, שוק המאלט וויסקי הגדול בעולם.
גלנליווט הינו הגורם המשמעותי ביותר בעליית המכירות המשמעותית של קטגוריית הוויסקי סינגל מאלט בעולם, והוא מותג הסינגל מאלט עם צמיחת המכירות הגדולה ביותר בחמש השנים האחרונות.

בלב סגנונו של גלנליווט נמצאת הפירותיות הקלאסית שלו, תוצר של צורת המזקקות הרחבות בעיצובו הבלעדי של סמית’. בפאונדרס ריזרבס פירותיות זו מודגשת בקרמיות ובמתיקות, שמקורן בחביות עץ אלון במילוי ראשון והתוצאה הינה מאלט בעל חלקות יוצאת דופן. זוהי האיכות שבזכותה הגלנליווט של ג’ורג’ סמית’ מוערץ ומוערך על ידי רבים עד היום.

מחיר מומלץ לצרכן – 172 שקלים.

תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *