חיפוש מתקדם

הצד המתוק של הסנדוויץ’

שתי דסקיות פריכות מחבקות מלית עסיסית. פלא שכל כך הרבה עוגיות מפורסמות הן עוגיות סנדוויץ'? הכינו את צנצנת העוגיות, כי יהיה לכם קשה לבחור מתכון אחד!

מה משותף לקוקילידה, אלפחורס, אוריאו ועוגיות החיוכים מהסופר? בכולן מתרחש שידוך מוצלח במיוחד בין עוגיה (שטעימה גם סתם ככה) למלית (שטעימה גם עם כפית, אבל נשאיר את זה ביננו), היוצרים יחד סופר-עוגייה שמוכיחה את הקלישאה שדברים טובים באים בזוגות.
צנצנת העוגיות שלכם הסופ”ש עומדת להיות מרגשת יותר מכל עוגת שוקולד או שמרים, עם גרסה ביתית לעוגיית האוריאו המפורסמת, קוקילידה שעוקפת בסיבוב את זו מהקיוסק של הבריכה, עוגיות דבש עדינות שאפשר לקרוץ בכל צורה שרוצים ועוד וריאציות מקוריות וטעימות במיוחד של כריכים מתוקים. מוזמנים לשתף אותנו בשילובים המנצחים שלכם!


עדיין לא רשומים לניוזלטר שלנו? בואו, יש כאן מזגן

4 עצות לזוגיות מוצלחת

  1. עוגיית סנדוויץ’ היא עוגייה כפולה בגודלה מעוגייה רגילה. יש לקחת את זה בחשבון בזמן הכנה. מומלץ להכין עוגיות דקות וקטנות ככל האפשר, אחרת התוצאה עלולה להיות מגושמת.
  2. רוב המליות ממש מתוקות; כדאי למתן את רמת הסוכר בעוגיות.
  3. המלית משפיעה על רמת הלחות של העוגייה. לפעמים זה טוב, לפעמים זה עלול לפגוע במרקם. עוגיות יבשות או קשות יקבלו באהבה מליות לחות שיתרמו לעסיסיות (למשל עוגיות מקרון). עוגיות פריכות ונימוחות מומלץ להרכיב בסמוך להגשה כדי לשמור על המרקם החמאתי-מתפורר.
  4. המתכונים הבאים הם רק דוגמאות לשילובים מקסימים בין עוגיות למליות. אתם מוזמנים להמציא שילובים משלכם. קחו בחשבון שהשידוך המוצלח הוא כזה שעובד ברמת הטעם, המראה והמרקם.

רגע, יש עוד: 
12 קינוחי קיץ שלא ידרשו מכם להדליק תנור
ארוחת המבורגר ביתית שתשאיר אתכם עם אנרגיות
ככה אופים את זה נכון: פירות יער

תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *