חיפוש מתקדם

יין לחג: יקב הרי גליל משיק את יין חברים 2011

המתנה המושלמת לפסח: יקב הרי גליל משיק את יין חברים 2011 במארז מהודר הכולל ארבעה בקבוקים הנושאים את שמות ערכי היקב: אהבה, יצירה, שמחה והשראה.

יין לחג: הרי גליל

יקב הרי גליל משיק מהדורה שלישית בסדרת “חברים” והפעם יין חברים 2011. היין הוא תמצית היצירה המקומית של היקב ומספר סיפור מעורר השראה על נופיו הפראיים של הגליל העליון. בנוסף היין מסמל את החיבור בין האנשים – השמחה והאהבה ממנה יוצאים אנשי היקב ובהשראתה פועלים.

היין עשוי מענבי קברנה סובניון, מרלו, קברנה פרנק וסירה, שהתיישן בחביות עץ במשך 13 חודשים, והוא מומלץ לשתיה עם אנשים שאוהבים במיוחד.

היין ישווק במארז מהודר הכולל ארבעה בקבוקים הנושאים את השמות: אהבה, יצירה, שמחה והשראה בתוספת גלויה להקדשה חגיגית, והוא מושלם כמתנה למשפחה, חברים ובעיקר לערב חג הפסח. את המארז ניתן להשיג בחנויות היין הנבחרות ובמרכז המבקרים של היקב.

לרגל השקת סדרת חברים, נרתמו 13 שפים, אנשי קולינאריה והיינן הראשי של היקב לפרויקט ייחודי של צלם האוכל דן לב ועילית אנגל colorfood wine (קולורפוד ויין). הפרויקט עוסק בחיבור בין יין, אוכל ואמנות, ומוציא את המנות מהצלחת לדמיון.
הסתכלות ביצירות המרגשות, המושפעות גם הן מערכי היקב, מעניקות הצצה לעולמם הפנימי והיצירתי של השפים ומאפשרת להכיר אותם לעומק. את העבודות המרהיבות אפשר לראות באתר האינטרנט www.Colorfood.co.il

מיטב שפים השתתפו: יובל בן נריה ואנה שפירו, יוסי שטרית, דיוויד פרנקל, ארז קומורובסקי, ערן שוורצברד, יוסף זוזו חנא, עודד חצבני, נוף, מיכל בוטון, אביבית פריאל, אפרת אנזל, אורי ירמיאס, מיכה ועדיה יינן היקב.

מחיר המארז: 290 ₪ לצרכן.

תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *