חיפוש מתקדם

כשפודי מצטייד לחג

״רשימת מכולת” הוא שמם של אירועי המכירה שמיכל קורן (בעלת המותג למטבחי חוץ My Outdoors) עורכת מדי פעם בחצר ביתה במושב כפר הס. הרעיון נולד כדי לאפשר ללקוחות, שכנים וחברים ליהנות מחומרי הגלם והכלים המשובחים, ולעתים קשים להשגה, שמיכל (שפית, יזמית ומארחת בחסד) מגלה ומאמצת למטבחה.

״רשימת מכולת” הוא שמם של אירועי המכירה שמיכל קורן (בעלת המותג למטבחי חוץ My Outdoors) עורכת מדי פעם בחצר ביתה במושב כפר הס. הרעיון נולד כדי לאפשר ללקוחות, שכנים וחברים ליהנות מחומרי הגלם והכלים המשובחים, ולעתים קשים להשגה, שמיכל (שפית, יזמית ומארחת בחסד) מגלה ומאמצת למטבחה. הפרויקט, שהחל לפני קצת יותר משנה, צובר תאוצה מאירוע לאירוע – רשימת הפריטים מתארכת ומספר המשתתפים עולה.

במכירה לקראת החגים שתיערך ב-15 בספטמבר יימכרו למשל גבינות של ״מחלבת בארי״ מהנגב המערבי. לגבינות שמות עבריים יפים, אך מקור ההשראה הן גבינות אירופאית: כלנית היא הגרסה המקומית של קממבר, גררית קרובה באפיוני הטעם לגאודה, ואילו בשור – לרוקפור. הגבינות מיוצרות מחלב בקר בשיטות מסורתיות. יהיו גם יינות קלילים ועדינים של ״יקב קאנטיר״ מדרום רמת הגולן שיוצרו בהנחיית איתי להט (חוקר, אגרונום ויועץ ליקבים), פסטה ״פרטלי״ שמיוצרת בישראל מקמח דורום איטלקי ובשיטת ייצור ייחודית, פרעצלים ולחמי שאור של ערן שרויטמן, שף (“אורקה”, “תמוז”) שהפך לאופה, דיבס ענבים וסילאן של ״משק חביב״, דבש אשלים של ״משק פורת״ ורכז רימונים המיובא מאוזבקיסטן. באגף הכלים צדו את עינינו מחבתות וסירי אלומיניום מפורטוגל, תבניות סינייה במגוון גדלים של חברת Marduro הספרדית המתאימות גם לחום גבוה של טאבונים, ועוד גודיז.


פרטים מלאים בעמוד הפייסבוק “רשימת מכולת”.
רשימת מכולת [השדרה 12 כפר הס, טל’ 054-5620323]

אולי יעניין אתכם גם:
← לא רק תפוח בדבש: מתכונים לכל סמלי החג.
← בשיא הנינוחות: ארוחת החג של שי-לי ליפא.
← מסמר המסיבה: 12 מנות עיקריות מרשימות לשולחן החג.

מתוך גיליון 317, ספטמבר 2017: גיליון ראש השנה להזמנת הגיליון
תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *