חיפוש מתקדם

פאולנר אוקטוברפסט ישראל

PAULANER Oktoberfest Bier פסטיבל הבירה הגדול בעולם, מגיע שוב לישראל יחד עם בירת האוקטוברפסט הרשמית של מבשלת פאולנר

650x500_3

חגיגות האוקטוברפסט, פסטיבל הבירה הגדול בעולם, כבר החלו במינכן ומבשלת פאולנר לא שוכחת מהקהל הישראלי. גם אצלנו הוקמו מתחמי “פסטיבל אוקטוברפסט” המציעים מסיבת בירה בווארית מסורתית בליווי מטעמים ומשחקי ירידים בדומה לפסטיבל במינכן, ויכללו גם הופעות חיות:

מתחם Y סנטר (יכין לשעבר), נתניה
מתחם בירגארדן ענק שיארח 2 הופעות חיות בכל ערב של להקות קאברים, דוכני ירידים וכמיטב המסורת בפסטיבלי בירה אירופאים – דוכני פרצעלים, נקיקיות ותפוחי אדמה. כל זאת לצד בירת “פאולנר אוסטוברפסט” צוננת – בירה עונתית המבושלת בכל שנה במיוחד עבור הפסטיבל, שתימזג מחביות שהובאו במיוחד לאירוע מחו”ל.
28-29.9 בין השעות: 19:00-23:00

מתחם הביזנס פארק אאוטלט, הרצליה
זו השנה השנייה בה מארחת העיר הרצליה את “פסטיבל אוקטוברפסט ישראל” וגם השנה תוכלו לספוג את חווית הפסטיבל תוך ישיבה עם החברים סביב שולחנות, לשתות ממבחר הבירות המיוחדות לפסטיבל ולהנות ממבחר מטעמים בווארים. כמו בכל יריד בירה אירופאי, את הפסטיבל ילוו משחקי ירידים וחיות מתחלפות כשגולת הכותרת היא להקת האוקטוברפסט המגיעה אלינו הישר מהגולה.
5-6.10 בין השעות 18:00-24:00

במסגרת חגיגות האוקטוברפסט בישראל, בפאולנר משיקים את בירת האוקטוברפסט הרשמית – הבירה המקורית מפסטיבל האוקטוברפסט המתקיים מדי שנה במינכן. פאולנר אוקטוברפסט היא בירת לאגר בהירה העשויה מלתת שעורה בווארית מובחרת, קלה לשתייה ומרווה במיוחד. הבירה עשויה בתהליך בישול איטי במיוחד הנמשך מספר חודשים ממרץ ועד אוגוסט. היא מבושלת פעם אחת מדי שנה במיוחד עבור הפסטיבל ולכבוד מיליוני המעריצים שרק מחכים לה.

650x500_2

מה זה בכלל האוקטוברפסט?

פעם בשנה מתקיים במינכן, גרמניה פסטיבל הבירה הגדול בעולם. לחגיגות הפסטיבל מגיעים מכל רחבי העולם מיליוני אנשים, חובבי בירה ותיירים. PAULANER הינה נותנת החסות הראשית לפסטיבל מזה שנים רבות. החגיגות נערכות כל היום והלילה וכמויות הבירה שנמזגות מגיעות למיליוני ליטרים, ומיליוני מבקרים המשתתפים בטקס ייחודי לפתיחת ברז הבירה הראשון.

תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *