חיפוש מתקדם

שבועות במצב רוח איטלקי

"מחלבות גד" מציעים לכם להוסיף עניין וטעם חדש לארוחת שבועות המסורתית ולהעשיר אותה במנות בניחוח איטלקי - בלעדי לגולשי "על השולחן" חוברת מתכונים דיגיטלית להורדה בחינם!

שבועות במצב רוח איטלקי

הימים הולכים ומתארכים, השמש החמימה של ראשית הקיץ מושכת אותנו החוצה – למרפסת, לחוף הים, לחיק הטבע. מרגישים שהחג מתקרב. השנה “מחלבות גד” מציעים לכם להוסיף עניין וטעם חדש לארוחת שבועות המסורתית ולהעשיר אותה במנות בניחוח איטלקי.
בחוברת הדיגיטלית תמצאו את כל להיטי שולחן החג – מאפים, סלטים, פסטות וכמובן עוגות גבינה. את ההשראה שאבנו ממנות איטלקיות קלאסיות שכולנו כל כך אוהבים, אבל הוספנו להן גיוונים יצירתיים ונשמה ישראלית. גם מבחר הגבינות המשולבות במנות כולל את הנבחרת האיטלקית שלנו לצד גבינות מקומיות ובלקניות.
את מתכוני השבועות של “גד” איגדנו בחוברת דיגיטלית הניתנת להורדה ללא תשלום לגולשי אתר “על השולחן”!

איך מורידים את החוברת?

» במחשב רגיל (פורמט pdf): נכנסים לקישור וממתינים שהחוברת תיפתח בדפדפן. מקמו את הסמן בפינה הימנית למעלה ובחרו באפשרות הדפסה או שמירה.

כפתור הורדה למחשב

 

 

» בטאבלט או סמארטפון (פורמט ePub): מוודאים שעל המכשיר מותקנת אפליקציית קריאה לקבצי ePub. מומלץ להשתמש באפליקציית ibooks (למכשירי אפל), אפליקציית Gitden Reader למכשירי אנדרואיד או אפליקציית Book Reader למכשירי windows. נכנסים לקישור וממתינים שהוחברת תישמר במכשיר. מומלץ להיכנס לקישור מדפדפן ספארי (במכשירי אפל) או מדפדפן כרום (במכשירי אנדרואיד). עם סיום ההורדה, פותחים את החוברת באפליקצייה המתאימה.

כפתור הורדה לסמארטפון

 

 

במכשירי אנדרואיד :

1. עם הלחיצה על הקישור, מתחילה הורדת החוברת. בגלילת המסך למטה – ניתן לראות את התקדמות ההורדה. כעבור דקה-שתיים – הקובץ יישמר במכשיר.
2. נכנסים לאפליקציית Gitden, פותחים את התפריט בצד שמאל למעלה ובוחרים באפשרות import (אפשרות רביעית). בוחרים מרשימת התיקיות את תיקיית downloads.
3. בוחרים את הקובץ שנקרא Gad ולוחצים על כפתור הייבוא מצד ימין למעלה.
4. מאותו רגע הספר יופיע על המדף באפליקציית Gitden.

במכשירי אפל:

1. נכנסים לקישור בדפדפן ספארי (לא רצוי להשתמש בכרום או דפדפן אחר). בחלון שייפתח (או באותו חלון) ייראה שלא קורה כלום – אבל זה בסדר! עוד דקה-שתיים והחוברת תישמר במכשיר.
2. עם סיום ההורדה, ייפתח חלון ששואל באיזו אפליקציה לפתוח את הקובץ. בוחרים באפשרות ibooks.
3. מאותו רגע הספר יופיע על המדף באפליקציית ibooks.

תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *