חיפוש מתקדם

תחרות הקוקטיילים BOLS Bar Challenge בחסות חברת “הכרם”

חמישה ברים מובילים בתל אביב שלחו את מיטב המיקסולוגים מטעמם לתחרות קוקטיילים בחסות חברת "הכרם", יבואנית מותג בולס בישראל. הם שיקשקו, עירבבו, מזגו ושתו לעיני הקהל חובב האלכוהול שבא לצפות בתחרות התוססת ביותר בעיר. אז מי הם הזוכים הגדולים?
Bols_650
צילום: תום גואץ

חברת “הכרם”, היבואנית של מותג BOLS בישראל, קיימה השבוע לראשונה בתל אביב את תחרות הקוקטיילים הגדולה בישראל, בה לא נבחר הברמן הטוב בישראל אלא צוות הבר הטוב מבין הברים המובילים. בתחרות שפטו מהמובילים בתעשיית האלכוהול בישראל בתוספת מכובדת של מנכ”ל מותג BOLS העולמית מאמסטרדם.
התחרות התקיימה ב-16/3/17 בבית הספר לברמנים “זמן אמיתי”, ולשלב הגמר עלו חמישה צוותים מברי הקוקטיילים המובילים בתל אביב : Imperial,223 , Jasper, Aria, French 57.
צוות הברמנים מכל בר ביצע שתי משימות: הראשונה, שליפת בון אקראי והכנת קוקטיילים מוכרים תחת זמן קצוב תוך כדי שהם נמדדים במקצועיות,טכניקות, דינמיקה, גוד ווייבס, דיוק ונראות. במשימה השניה קיבלו המתמודדים ארגז של חברת “הכרם” שהכיל מצרכים שונים להכנת קוקטיילים כשהמטרה היא להרכיב קוקטייל יצירתי, מקורי וטעים שיזכה אותם בפרס הגדול, תוך שהם נמדדים על הדינאמיקה בין חברי הצוות ויכולת האלתור והיצירתיות שלהם.

לא מספיק שיכורים? לחצו כאן לגלות איפה נמצאות השעות הכי שמחות בעיר 

Coktail_650
צילום: תום גואץ

האווירה במקום הייתה תוססת וברקע התנגנה מוזיקה שהכניסה את הברמנים והקהל לווייב. האלכוהול זרם ללא הפסקה, החיוכים פוזרו לכל עבר והפיש אנד צ’יפס חיברו אותנו לרחובות אמסטרדם השוקקת. במקום הוגשו קוקטיילים מעולים שהורכבו מהליקרים המיוחדים של מותג BOLS ושוקשקו על ידי הברמנים המקצועיים של בית הספר “זמן אמיתי”.
מודות, היה מותח ומסקרן, בסופו של דבר במקום הראשון זכו צוות בר האימפריאל ובמקום השני צוות בר ה-223. חברי הצוות המנצח זכו בטיסה לאמסטרדם, שם יבקרו במרכז המבקרים של בית הליקרים “house of BOLS” ויצפה בגמר הגדול של התחרות הבינלאומית לקוקטיילים ” BOLS around the world”.
לסיכום ניתן לומר שהתחרות הייתה צמודה, עם חמישה צוותים מקצועיים ויצירתיים במיוחד. אין ספק שחברת ה”כרם” ובית הספר “זמן אמיתי” השקיעו מחשבה וירידה לפרטים הקטנים. היה תענוג, נתראה באירוע הבא!

בא לכם גם לערבב? מתכון לבלאדי מרי של הסרווסריה 

CoktailsComp1_650
צילום: תום גואץ
תגובות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *