מקודם

ספונסרד: שירות מהפכני וחדש מסוגו בישראל

פרסום העסק באינטרנט היא בגדר חובה כיום ועם מגוון רחב כל כך של טכניקות פרסום קשה לדעת היכן כדאי לשים את תקציב הפרסום שלנו ומה זה באמת נותן לנו. אחד השירותים הנפוצים ביותר בעולם הפרסום כיום וגם מהמוכחים ביותר שבהם הוא פרסום כתבות יח"צ

תכניסו את המחשב למטבח. צילום: Shutterstock
תכניסו את המחשב למטבח. צילום: Shutterstock
4 באוקטובר 2020

פרסום העסק באינטרנט היא בגדר חובה כיום. ועם מגוון רחב כל כך של טכניקות שיווק, קשה לדעת היכן כדאי לשים את תקציב הפרסום שלנו ומה זה באמת נותן לנו. אחד השירותים הנפוצים ביותר בעולם הפרסום כיום וגם מהמוכחים ביותר שבהם, הוא פרסום כתבות יח"צ. בישראל שירות זה עדיין לא מפותח מספיק, ולכן ספונסרד נחשבים מבין פורצי הדרך בתחום זה בישראל. למעשה, כעת גם אתם יכולים בלחיצת כפתור פשוטה, ליהנות מעוצמת הפרסום של עשרות האתרים המוצגים בקטלוג של ספונסרד.

אילו סוגים של אתרים תוכלו למצוא באתר ספונסרד שתוכלו לפרסם בהם?

האתר ספונסרד מציע שירות חדש ומהפכני בישראל של רכישת כתבות יח"צ בלחיצת כפתור, בקלות ובמהירות. כמו כן, באתר תוכלו למצוא עשרות רבות של אתרים אחרים, כאשר בכל חודש מצטרפים לקטלוג עוד. האתרים המוצעים בקטלוג הנם אתרים בחסות ספונסרד, ועל כן תוכלו לבחור איזה אתר שתרצו מבין האתרים בקטלוג, להוסיף אותו לעגלה ולצרף את המאמר אותו תרצו לפרסם. כמו כן, המאמר יכלול קישור לאתר שלכם. כעת לא תצטרכו לדבר עם נציגים או להמתין לתמיכה בטלפון ותוכלו לבצע את ההזמנה בנחת. מדובר במיזם יחיד מסוגו כרגע בישראל והוא נגיש לכל אחד. בין היתר, תוכלו למצוא בקטלוג אתרים נישתיים לפי תחומים ספציפיים, אתרים של אנשי מקצוע, פורטלי תוכן גדולים, מקומונים, מגזינים ועוד.

כיצד פרסום בספונסרד יעזור לעסק שלי?

פרסום בספונסרד יכול לסייע לכם בכמה מישורים: ראשית, קידום אורגני לאתר בגוגל. עם יותר קישורים איכותיים המקשרים לאתר שלכם – כך הוא יצבור סמכות גדולה יותר שתקדם אותו אורגנית. תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו היכן כדאי לכם לפרסם את הקישורים כדי שאלה יתרמו לכם גם לקידום האתר בגוגל. יתרון נוסף הוא יצירת חשיפה למותג, הבאת תנועה אורגנית לאתר שלכם וקידום המוניטין של העסק ברחבי הרשת.

היתרונות של פרסום כתבות יח"צ מול טכניקות פרסום אחרות:

● הן מבחינת הקידום האורגני, הן מבחינת הערך שאתם מחלקים לגולשים שלכם, הן מבחינת תנועה רעננה וחדשה המגיעה לאתר ועוד.

● תנועת גולשים איכותית יותר: אנשים המחפשים תוכן ומגיעים אל המאמר שלכם. אם ייהנו מהקריאה ייתכן וירצו לשמוע מכם עוד.

● טכניקת פרסום זולה ביחס להרבה טכניקות פרסום אחרות.

● הוכחה שעובדת עבור אתרים בישראל ובכל העולם למעשה.

● הופעה באתרים רבים יוצר תחושה של הטמעת הקיום שלכם וכמה אתם גדולים כשאתם נמצאים בכל מקום. מזכיר את מטרות פרסום הרימרקטינג רק הרבה יותר איכותי.

● נכס שתורם לכם לאורך שנים רבות קדימה.

היתרונות של ספונסרד והשירות החדש והמהפכני:

לספונסרד יש יתרונות רבים עבור המפרסמים. ראשית מדובר בשירות מהפכני המאפשר לכם לבצע את ההזמנה אונליין דרך האתר בקלות ובמהירות. כל שאתם צריכים לעשות, הוא לבחור את האתר שבו אתם רוצים לפרסם, להוסיף את המאמר ותמונת הנושא של המאמר ולהשלים את ההזמנה. בתוך זמן קצר תקבלו קישור חוזר עם המאמר שלכם באוויר. מדובר בשירות נגיש ונוח לכל אחד עם עלות משתלמת ביותר.