מקודם

10 סיבות להשקיע במקרר יינות בעל קיבולת גבוהה

חובבי יין רציניים יודעים שמקרר יינות ביתי זה מאסט. כך תדעו אם הגעתם לשלב שבו כדאי להשתדרג למקרר גדול במיוחד

מקרר יינות. צילום: יח"צ ווינבר מקררי יין
מקרר יינות. צילום: יח"צ ווינבר מקררי יין
3 באוגוסט 2020

אם רוב המפגשים החברתיים והמשפחתיים שלכם נסובים סביב יין, השקעה באוסף יינות משובח היא רק טבעית. אולם אין טעם להשקיע באוסף בקבוקי יין אם אין לכם את המקום המתאים לאחסן אותו. גם אם יש לכם מרתף יינות או מקרר יין קטן שיכולים לתמוך בתהליך ההזדקנות הטבעי של היין, אתם עשויים לגלות שעומד להיגמר לכם המקום מהר מאוד. במיוחד אם אתם חובבי יין מושבעים

מקררי יין בעלי קיבולת גבוהה מספקים מקום אחסון בטוח עבור האוסף הייחודי שלכם. בעזרתם תוכלו להישאר ערוכים ומסודרים בכל עת, גם אם יש לכם בבית מעל 100 בקבוקי יין. באמצעות מקרר יינות גדול תוכלו לוודא שכל בקבוק יין נשמר בדיוק ברמות הטמפרטורה והלחות המתאימות ובמידת נגישות גבוהה.

אם אתם בכל זאת מתלבטים, הנה 10 סיבות לכך שמקרר יינות בעל קיבולת גבוהה הוא השקעה טובה:

מדוע להשקיע במקרר יין בעל קיבולת גבוהה?

מקררי יין הופכים את מלאכת שימור היין למאוד פשוטה ונוחה. ובעיקר הם דואגים שכל בקבוק יקבל בדיוק את התנאים הנחוצים לו כדי לשגשג לפני הפתיחה. אז אם עד היום חשבתם בקטן, הנה 10 סיבות לכך שעליכם להתחיל לחשוב בגדול ולקרר את אוסף היינות שלכם במקרר יין הנכון.

אתם אספני יין 

אם אתם אספני יין שיודעים להעריך בקבוק יין טוב, אתם גם יודעים מהו הערך של פתיחת כזה בקבוק במפגש חברתי. אולי במפגשים כאלו אתם אוהבים להתפאר וקצת להשוויץ בבקבוקי היין הנדירים שלכם. מקרר יין בעל קיבול גבוהה מאפשר לכם להמשיך להרחיב את האוסף שלכם ולהעניק לכל בקבוק ובקבוק את הסביבה הנכונה.

אין לכם מרתף יין

בקבוקי היין שלכם עשויים לשרוד במקרר יין לאורך זמן, אך אין סביבה אחרת שיכולה לשכפל את התנאים שמציע המרתף המסורתי כמו מקרר יין. יחידת קירור בעל קיבולת גבוהה מאפשרת לכם לשכפל את החוויה בכל חלל, בין אם הוא גדול ובין אם קטן.

נרשמתם למועדון יין חודשי

אם אתם אוהבים לחקור יינות חדשים או לנסות זנים שונים, הרשמה למועדון יין יכולה להיות נהדרת עבורכם. במידה והאוסף שלכם גדל בקצב מסחרר כתוצאה מכך, מקרר יין גדול יותר יעזור לכם לצנן את הבקבוקים ולנהל היטב את המלאי שלכם.

אתם משדרגים את המטבח

שיפוץ המטבח זו אחת הדרכים הטובות ביותר להוסיף ערך לבית שלכם. הוספת מקרר יין מעוצב רק תוסיף לעיצוב ותתרום להעלאת הערך. ישנם מקררי יין מובנים שיכולים להשתלב במטבח, לצד יחידות עצמאיות שתוכלו לקחת אתכם אם אי פעם תחליטו לעבור דירה.

גישה טובה יותר אל בקבוקי היין שלכם 

אם אתם אוספים בקבוקי יין נדירים סביר להניח שתרצו שהם ישמרו תחת קורת גג אחת, באופן מלוכד. על ידי השקעה במקרר יין גדול אתם יכולים לנהל, לקטלג ולארגן את המלאי שלכם, תוך שמירה על זמינותם ונגישותם של הבקבוקים כל הזמן.

אתם בונים את בית החלומות שלכם 

מקררי היין הטובים של היום מגיעים עם מגוון רחב של פיצ'רים שהופכים את בית החלומות למשודרג ומפואר. הדגמים המודרניים מציעים מגוון רחב של תכונות, בקרות סביבתיות, שילוב אינטגרלי של מקרר היין בריהוט המטבח, תאורה ואפילו מנגנון נעילה שימנע מהאוסף שלכם להגיע לידיים הלא נכונות.

אתם אוהבים לבקר בכרמים 

בין אם אתם מתעניינים ביינות מקומיים ובין אם בבקבוקים נדירים, בעלות על מקרר יין גדול מאפשרת לכם ליהנות מאינטראקציות עם הייננים והכורמים.  זה יעזור לפתח שיחה במהלך ביקור באזורי יין חדשים כדי לחפש חוכמה, לטעום טעמים חדשים ולהביא אתכם את המועדפים שלכם הביתה.

אתם יכולים לרכוש בקבוקי יין ללא חששות

אם הבקבוקים האהובים עליכם עומדים למכירה בחנות המקומית, כשיש לכם מקרר יין בעל קיבולת גדולה תוכלו לקנות מה שתרצו. תוכלו לרכוש יינות מפורסמים כשהם צעירים בכמויות גדולות וליצור לעצמכם אפשרויות השקעה עתידיות.

אתם אוהבים להתנסות

כאשר יש לכם מקרר יין גדול תוכלו לשלוט טוב יותר בתהליך ההזדקנות ופשוט להתנסות בשימור היין שלכם. אתם יכולים לחקור כיצד בציר מתקדם לאורך זמן ולהוסיף מימד חדש למפגשים החברתיים שלכם. כמו כן האורחים יוכלו לראות את האוסף שלכם כשהוא מוצג במקרר יינות מבלי לשבש את הסדר שלכם.

אתם יכולים לקנות מה שאתם אוהבים 

מקררי יין מדחס גדולים מארגנים את החלל שלכם באופן שתוכלו למקסם את פוטנציאל האחסון. במקום להגביל את האוסף שלכם, השקעה במקרר יין מאפשרת לכם לרכוש את הבקבוקים שתרצו מתי שתרצו, וליהנות מכוס יין אידיאלית בכל עת.

האם הבית שלכם מוכן למקרר יין גדול? 

זו רק הגיוני להשקיע בדברים שאתם אוהבים. אם אתם אוהבים יין ויש לכם אוסף גדול, השקעה במקרר יין גדול היא חיונית והגיונית. בין אם אתם רוצים ליצור אוסף נדיר או לקנות בקבוק יין בודד במחיר מבצע שווה, מקרר יין יעזור לכם שלא לעצור את עצמכם וליהנות מאפשרות אחסון שתהפוך כל לגימה לחלומית. לבחירת מקרר היין מומלץ עבורכם פנו לחברה המתמחה במקרר יין.