מקודם

קידום אורגני בגוגל: 6 יתרונות שחובה להכיר

יש לכם אתר ועדיין מתלבטים האם לקדם אותו בגוגל? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נסייע לכם לפתור את ההתלבטות. קבלו שש סיבות לקידום אורגני בגוגל

צילום: Shutterstock
צילום: Shutterstock
3 בפברואר 2021

בניית אמון מול הלקוחות

אתם לא מאמינים איזו השפעה יש על המיקום שלכם בגוגל בקרב הלקוחות שלכם. זה נכון, תמיד המודעות הממומנות יהיו בולטות וימוקמו במקום גבוה יותר, אך גולשים שמבינים דבר או שניים בחיפוש, יודעים שהמודעות האורגניות נחשבות לאמינות הרבה יותר.

למה? מכיוון שהמיקום שלהם אינו תלוי בכמה כסף שילמתם לגוגל, אלא באיכות, במקצועיות וברלוונטיות של האתר לצרכים של הגולשים והלקוחות.

לכן, קידום בגוגל בצורה אורגנית לא ממש מתאים למי שזקוק ללקוחות כאן ועכשיו, הוא בנוי יותר למי שרוצה לבנות מערכת אמון עם הלקוחות שלו לאורך זמן, וקידום אורגני עושה את זה ביג טיים.

קידום חינם אין כסף

בניגוד לקידום בגוגל בצורה ממומנת, שבמסגרתו אתם צריכים לשלם כסף על ביטויים שונים על מנת להופיע בצמרת תוצאות החיפוש בגוגל, הקידום האורגני הוא חינמי לחלוטין.

לפני שאתם ממהרים להתלהב, חשוב שתדעו שלמרות העובדה שהקידום האורגני הוא חינמי, הוא מצריך עבודה קשה ומתמידה.

בניגוד לקידום הממומן, קידום אורגני הוא ריצה לטווח ארוך, כך שאתם לא תקצרו את הפירות מיד. אולם, בטווח הארוך תוכלו לראות שאתם מרוויחים תנועה של אלפי כניסות יומיות מבלי להשקיע תקציב כלל.

אז אם זה עתה הקמתם אתר חדש ויש לכם את הלוקסוס להניע אותו לאט ובטוח, קידום אורגני בגוגל הוא הפתרון עבורכם.

יחסי המרה טובים

אחד היתרונות הגדולים של הקידום האורגני בגוגל הוא שהלקוחות או הגולשים לא מגיעים אליכם סתם, הם מגיעים אליכם כי הם מעוניינים במוצר או בתוכן שלכם.

לכן הלידים שמגיעים מקידום בגוגל בצורה האורגנית נחשבים ללידים איכותיים וחמים הרבה יותר מהתוצאות הממומנות.

אגב, הסטטיסטיקה מראה כי הגולשים מעדיפים להקליק על התוצאות האורגניות, כלומר לא רק שהלידים שתקבלו יהיו איכותיים יותר, אתם תקבלו הרבה יותר לידים.

אתם ממתגים את העסק שלכם

לא סתם ציינו שקידום בגוגל בצורה אורגנית הוא עבודה לטווח ארוך, שהפירות שלה הם הופעה קבועה בצמרת תוצאות החיפוש האורגניות בגוגל.

אז מה אתם מרוויחים מההופעה הקבועה הזו? מעבר ללידים והטראפיק שתקבלו, אתם ממתגים את העסק שלכם ולמעשה צורבים אותו בתודעה של הלקוחות שלכם.

זה נכון שהחיפושים שלכם בגוגל יכולים להיות מגוונים, אך בסך הכל, לכל גולש יש את תחומי העניין והצרכים שלו.

אם האתר שלכם יופיע בכל פעם שהגולש חיפש ביטוי מסוים, זה יקנה לו תחושה שמדובר באתר אמין ויוקרתי ושכדאי להיכנס אליו. מפה, כמובן, האחריות שהגולש יבצע פעולה משמעותית כמו המרה היא עליכם.

אתם משפרים את הביצועים של האתר

על מנת שהגולשים שלכם יכנסו לאתר ויחוו חוויה איכותית ומשמעותית, אתם חייבים להקפיד על אתר עם ביצועים גבוהים במיוחד.

כיום אין לגולשים סבלנות לחכות יותר מדי זמן ואם האתר שלכם יהיה איטי, הם פשוט לא יישארו וינטשו אתכם.

לכן, עליכם להקפיד שהאתר שלכם יעלה במהירות ושחוויית המשתמש בו תהיה טובה. זה כמובן יתרון משמעותי, שכן אתם מחויבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים, לטייב את הקוד ולשמור על ביצועים איכותיים.

אתם רצים ריצת מרתון

עסק מצליח הוא עסק שיש לו הסתכלות לטווח ארוך. בניגוד לקידום ממומן שבו רואים את ההצלחה כאן ועכשיו, קידום אורגני מניב את הפירות בטווח הארוך.

זו בדיוק ההסתכלות שצריכה להיות לעסק מצליח, הסתכלות לטווח ארוך שתגרום לו למנף את עצמו לאורך זמן ולהוות יריב ראוי למתחרים שלו.

דניאל זריהן, בעלים של חברה לקידום אתרים, מקדם אתרים מקצועי ומנוסה, הוא איש מקצוע שרץ עם הלקוחות שלו ריצות מרתון והתוצאות לא מאחרות לבוא.

זהו, עכשיו כשאתם מכירים את היתרונות של קידום אתרים בגוגל, זה הזמן לצאת לדרך ואל תשכחו, בחנו את התוצאות לאורך זמן. בהצלחה!