הסלון של אייל שני בניו יורק מדורגת ראשונה באתר EATER

הסלון, ניו יורק. צילום: Sasha  Charoensub
הסלון, ניו יורק. צילום: Sasha Charoensub

שיחות סלון: אתר המסעדות האמריקאי הנחשב EATER קבע שהסלון היא המסעדה הלוהטת בניו יורק

13 ביוני 2019

מסעדת הסלון של אייל שני ושחר סגל נבחרה על Eater למסעדה הכי לוהטת בניו יורק נכון לעכשיו. בכתבה שכותרתה The Hottest Restaurants in Manhattan Right Now, June 2019 מוזכרות עשר המסעדות השוות בעיר כיום, כשבראש הרשימה מתנוסס בגאון הסלון.

"צפו למוזיקה" הסלון, ניו יורק. צילום: Sasha Charoensub
"צפו למוזיקה" הסלון, ניו יורק. צילום: Sasha Charoensub

"השף הישראלי אייל שני הרחיב את נוכחותו בניו יורק בכך שהביא את מסעדת המסיבות מתל אביב להל'ז קיצ'ן. המסעדה הראשית, שמגישה תפריט שמתרכז בחומרי גלם עונתיים ומקומיים מישראל, מצריכה הזמנה מראש ופתוחה לשני סבבים בלבד בימים חמישי, שישי ושבת. צמוד לה נוסף Left, בר א לה קארט שאליו ניתן להגיע ללא הזמנה ומציע 12־14 מנות, שחלק מהן מוגשות בחלל המרכזי של הסלון. צפו למוזיקה שמנגן די.ג'יי ולאווירת מסיבה בשעות הערב", מנמק המגזין את הבחירה.

"מסעדת המסיבות" אייל שני. צילום: אנטולי מיכאלו
"מסעדת המסיבות" אייל שני. צילום: אנטולי מיכאלו

 

לבשל כמו אייל שני:

החריימה לוקוס של אייל שני

כרובית בתנור של אייל שני

החומוס של אייל שני

הסלון נפתח לפני כחודשיים וסוחף את ניו יורק בקונספט שכבר הוכיח את עצמו בתל אביב: אוכל שמונח על ישירות הבר, מטבח פתוח, הכנה פרונטלית וטאבון ענק, מוזיקה, כפיים וריקודים על שולחנות. בהודעת הפתיחה ציין Eater את המחירים הגבוהים אפילו במונחי ניו יורק, כ-150 דולר לאדם לפני שתיה וטיפ. Left, הבר שצמוד למסעדה ונפתח זמן קצר אחריה, נותן מענה לניו יורקרים שלא רוצים או יכולים למשכן כליה, עם תפריט קז'ואלי במחיר עשרות בודדות של דולרים. עכשיו נותר רק לראות איזו השפעה תהיה לפירגון אתר הקולינריה החשוב בעולם על התמחור ועל עסקי אימפריית שני ושות' בכלל.